ochrona środowiska

 
 
 

Zestawy ratunkowe DENSORB®

środa, 09 marzec 2016 13:11 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Chlapanie, pryskanie, Poślizgnięcia, upadki, Rozlanie, Rozlewy substancji ropopochodnych, Katastrofy chemiczne
  • Środowisko pracy: Laboratoria, Przemysł chemiczny, Przemysł farmaceutyczny, Przemysł spożywczy, Naprawy w warunkach awaryjnych

Tam gdzie są stosowane chemikalia, tam może zdarzyć się wypadek. Rozlany smar, cieknący spod maszyny olej, stłuczona butelka ze żrącą substancją.

W takich sytuacjach warto mieć pod ręką gotowy zestaw ratunkowy sorbentów. Są tak zaprojektowane, aby szybko i w prosty sposób zniwelować skutki i zapobiec skażeniu środowiska.
Dostępne są w trzech wersjach: OLEJ, SPECIAL i UNIWERSAL. Do zbierania olejów, smarów, benzyny, substancji żrących, jak kwasy czy ługi i innych cieczy o nieznanym pochodzeniu.
Zestawy ratunkowe DENSORB® wyposażone są w kombinacje mat, poduszek, węży i środków ochrony indywidualnej.

Do wyboru są zestawy mobilne i stacjonarne. Duże i małe. Podręczne - w torbach podróżnych, skrzynkach na kółkach, lub wózku transportowym, przez samochodowe dla ciężarówek,  aż po duże – w beczkach, pojemnikach, czy wolnostojące szafki bezpieczeństwa , do ustawienia w hali produkcyjnej czy w magazynie.

czytaj 2026 times Ostatnio zmieniane środa, 09 marzec 2016 13:18