ochrona środowiska

 
 
 

Sorbenty DENSORB - wytrzymałe rolki Economy

niedziela, 14 kwiecień 2013 11:26 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Chlapanie, pryskanie, Rozlanie, Wycieki
  • Środowisko pracy: Motoryzacja, Przemysł metalurgiczny, Przemysł petrochemiczny, Środowisko zaolejone, Warsztaty, Zakłady produkcyjne wykorzystujące oleje, smary, r

Sorbenty DENSORB - rolki Economy DENIOS – sorbenty w postaci rolek służą do otamowania wycieków oraz skutecznego zbierania rozlanych cieczy.

Rolki Economy charakteryzują się dużą wytrzymałością i bardzo dużą chłonnością. Znajdują zastosowanie szczególnie w przypadku zbierania olejów, płynów chłodzących, smarów, rozpuszczalników, wody, jak również nieagresywnych mediów.
Rolki Economy są przeznaczone do prostych i jednorazowych zastosowań, np. naprawy i prace obsługowe.

Materiał składa się z silnie chłonnych włókien polipropylenowych i odznacza się wysoką wytrzymałością na zerwanie. Zaś szary kolor rolek dobrze wkomponowuje się w sferę roboczą, nie szpecąc otoczenia.

Sorbenty w postaci rolek Economy są dostępne w trzech rozmiarach: o szerokości 38,76 i 150 cm. Ułatwia to dopasowanie sorbentu zarówno do małych jak i do dużych powierzchni. Dzięki zastosowaniu perforacji rolki można w łatwy sposób oderwać i przystosować do odpowiedniego rozmiaru, bez zbędnego zużycia. Roli Economy można nabyć zarówno osobno jak i w zestawach ratunkowych

Więcej informacji o sorbentach znajduje się tutaj
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

czytaj 6989 times Ostatnio zmieniane sobota, 13 luty 2016 15:51