odzież ochronna i robocza

 
 
 

Lekki kombinezon ochronny MicroMAX NS, Typ 5, 6,

poniedziałek, 08 kwiecień 2013 17:24 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Chlapanie, pryskanie, Pyły / Włókna, Szkodliwe bakterie, Szkodliwe wirusy
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Prace domowe, Prace remontowe i konserwacyjne , Przemysł chemiczny, Służba zdrowia

Jednorazowy kombinezon do ochrony m.in. przed ptasią grypą, z mikroporowatą powłoką zewnętrzną (laminat), 68 g/m2,  zapewniającą najwyższą ochronę przed cieczami i kurzem.

Wykonany jest z miękkiego i elastycznego materiału, który pozwala oddychać skórze. Kaptur kombinezonu składa się z trzech kawałków.
Został zaprojektowany w taki sposób, aby można było nosić elementy ochrony dróg oddechowych - półmaski lub maski pełnotwarzowe. Ponadto zastosowano wstawkę poszerzającą część spodni w kroku, aby poprawić dopasowanie do ciała i wytrzymałość kombinezonu.
Ściągacze rękawów i nogawek uszczelniają kombinezon. Suwak na całej długości kombinezonu, chroniony zakrywającą go patką, ułatwia wkładanie i zdejmowanie.
Unikalne właściwości tkaniny gwarantują bardzo dobrą rozciągliwość oraz wytrzymałość kombinezonu.
Antyelektrostatyczny, chroni przed skażeniem promieniotwórczym.
Stosowany do ochrony przed ochlapaniem mało niebezpiecznymi cieczami i zabrudzeniem. Powszechnie używany przy malowaniu z użyciem rozpylacza (możliwość wielokrotnego użycia) oraz w warunkach laboratoryjnych.
Doskonale sprawdza się przy usuwaniu włókien azbestowych, ich transporcie i przeładunku a także przetwórstwie spożywczym i rolnictwie.
Rozmiar: L,
Typ: 5, 6,
Normy: EN1149, EN1073/2.

czytaj 8199 times Ostatnio zmieniane piątek, 26 luty 2016 15:41
Więcej w tej kategorii: Tyvek Classic Plus »