środki ochrony kończyn dolnych

 
 
 

JALAS® 1708 Zenit Easyroll

piątek, 19 luty 2016 21:26 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Otarcia, Poślizgnięcia, upadki, Schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, Uderzenie, Ścieranie
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Magazyny, Motoryzacja, Prace domowe, Prace remontowe i konserwacyjne , Przemysł elektroniczny, Transport / Logistyka, Montaż, Prace ogólne, Kadra kierownicza

Sandały bezpieczne JALAS® 1708 Zenit Easyroll S1P SRC to obuwie z kolekcji ZENIT łączącej w sobie komfort i doskonałą amortyzację, dzięki unikalnemu systemowi pochłaniania wstrząsów FX2 oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Podeszwę wykonano z innowacyjnego materiału RPU, który zapewnia bardzo silną przyczepność, a jednocześnie miękkość i wygodę, doskonale sprawdzając się w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Wyjątkowa struktura podeszwy składa się z niezliczonej ilości małych przyssawek zapewaniających doskonałą przyczepność w wilgotnych i śliskich warunkach. W cholewce i języku zastosowano piankę pamięciową, która "pamięta" i dostosowuje się do kształtu stopy.

Obuwie posiada doskonałe właściwości oddychające, antystatyczne, ESD (zgodne z normą IEC 61340-5-1), a także dobre właściwości stabilizacyjne i podwójne strefy absorbujące wstrząsy z Poron® XRD® .
Zastosowano w nich innowacyjny system zapinania Boa® , który oferuje łatwą obsługę pokrętła jedną ręką, umożliwiając szybkie zawiązywanie i rozwiązywanie obuwia. System Boa® oprócz komfortu i idealnego dopasowania chroni przed wodą, błotem i śniegiem oraz redukuje obciążenie. Wkładka antyprzebiciowa wykonana jest z tkaniny z kompozytu obrabianego plazmowo (PTC).

Przód obuwia oprócz zastosowaniu podnoska aluminiowego posiada w części zewnętrznej wzmocnione dodatkową warstwą poliuretanu PRONOSE, której celem jest przedłużenie żywotności obuwia. Zakres rozmiarów: 36-47. Obuwie spełnia wymagania EN ISO 20345:2011 , S1P SRC.

pdf  Karta produktu

czytaj 1976 times Ostatnio zmieniane środa, 24 luty 2016 12:18