środki ochrony kończyn dolnych

 
 
 

JALAS® 1738 Zenit Easyroll

piątek, 19 luty 2016 21:30 Dodane przez 

Półbuty bezpieczne JALAS® 1738 Zenit Easyroll S3 SRC to obuwie z kolekcji ZENIT® , która łączy w sobie doskonały komfort i dobrą amortyzację, dzięki unikalnemu systemowi pochłaniania wstrząsów FX2.

Podeszwę wykonano z innowacyjnego materiału RPU, który zapewnia bardzo silną przyczepność, a jednocześnie miękkość i wygodę, doskonale sprawdzając się w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Wyjątkowa struktura podeszwy składa się z niezliczonej ilości małych przyssawek, które zapewniają doskonałą przyczepność w wilgotnych i śliskich warunkach.
W cholewce i języku zastosowano piankę pamięciową, która "pamięta" i dostosowuje się do kształtu stopy.

Obuwie posiada właściwości oddychające, antystatyczne, ESD (zgodne z normą IEC 61340-5-1), a także doskonałe właściwości stabilizacyjne i podwójne strefy absorbujące wstrząsy z Poron® XRD® .
Zastosowano w nich innowacyjny system zapinania Boa® oferujący łatwą obsługę pokrętła jedną ręką, umożliwiając szybkie zawiązywanie i rozwiązywanie obuwia. System Boa® oprócz komfortu i idealnego dopasowania chroni przed wodą, błotem i śniegiem, redukując obciążenie.

Wkładka antyprzebiciowa wykonana jest z tkaniny z kompozytu obrabianego plazmowo (PTC).
Palce zostały wzmocnione dodatkową warstwą poliuretanu PRONOSE w przedniej części, której celem jest przedłużenie żywotności obuwia.

Zakres rozmiarów: 36-47.
Obuwie spełnia wymagania normy EN ISO 20345:2011, S3 SRC.

pdf  Karta produktu

czytaj 2577 times Ostatnio zmieniane środa, 24 luty 2016 12:19