środki ochrony kończyn dolnych

 
 
 

JALAS® 1718 Zenit Easyroll

piątek, 19 luty 2016 21:35 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Otarcia, Poślizgnięcia, upadki, Schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, Uderzenie, Ścieranie
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Magazyny, Motoryzacja, Prace domowe, Prace remontowe i konserwacyjne , Przemysł elektroniczny, Transport / Logistyka, Montaż, Prace ogólne, Kadra kierownicza

Trzewiki bezpieczne JALAS® 1718 Zenit Easyroll S3 SRC jest obuwiem z kolekcji ZENIT® , która łączy w sobie komfort i dobrą amortyzację, dzięki unikalnemu systemowi pochłaniania wstrząsów FX2.

Podeszwę wykonano z innowacyjnego materiału RPU, który zapewnia bardzo silną przyczepność, a jednocześnie miękkość i wygodę, doskonale sprawdzając się w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Wyjątkowa struktura podeszwy składa się z niezliczonej ilości małych przyssawek, które zapewniają doskonałą przyczepność w wilgotnych i śliskich warunkach.

W cholewce i języku zastosowano piankę pamięciową, która "pamięta" i dostosowuje się do kształtu stopy.
Obuwie posiada właściwości, oddychające, antystatyczne, ESD (zgodne z normą IEC 61340-5-1), a także dobre właściwości stabilizacyjne i podwójne strefy absorbujące wstrząsy z Poron® XRD® .

Zastosowano w nich innowacyjny system zapinania Boa® oferujący łatwą obsługę pokrętła jedną ręką, umożliwiając szybkie zawiązywanie i rozwiązywanie obuwia. System Boa® oprócz komfortu i idealnego dopasowania, chroni przed wodą, błotem i śniegiem oraz redukuje obciążenie.

Obuwie posiada hydrofobowy materiał chroniący przed wniknięciem wody oraz wkładkę antyprzebiciową wykonaną ze stali.
Palce zostały wzmocnione dodatkową warstwą poliuretanu PRONOSE w obszarze podnoska, której celem jest przedłużenie żywotności obuwia.

Zakres rozmiarów: 36-47.
Obuwie spełnia wymagania normy EN ISO 20345:2011, S3 SRC.

pdf  Karta produktu

czytaj 2394 times Ostatnio zmieniane środa, 24 luty 2016 12:22