środki ochrony kończyn dolnych

 
 
 

JALAS® 1728 Zenit Easyroll

piątek, 19 luty 2016 21:53 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Otarcia, Poślizgnięcia, upadki, Schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, Uderzenie, Upadek z wysokości
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Magazyny, Motoryzacja, Prace domowe, Prace remontowe i konserwacyjne , Przemysł elektroniczny, Transport / Logistyka, Montaż, Prace ogólne, Kadra kierownicza

Trzewiki bezpieczne ocieplane JALAS® 1728 Zenit Easyroll S3 SRC jest obuwiem z kolekcji ZENIT® łączącej w sobie komfort i dobrą amortyzację dzięki unikalnemu systemowi pochłaniania wstrząsów FX2.

Podeszwę wykonano z innowacyjnego materiału RPU, który zapewnia bardzo silną przyczepność w różnych warunkach przy jednoczesnym zapewnieniu miękkości i wygody.

Wyjątkowa struktura podeszwy składa się z niezliczonej ilości małych przyssawek, które zapewniają doskonałą przyczepność w wilgotnych i śliskich warunkach.
Obuwie ocieplone jest futrem bioceramicznym, izolacją termiczną Meida® oraz folią aluminiową.

Wzmocnienie palców ProNose zabezpiecza przód obuwia przed zniszczeniem przedłużając jego żywotność. System zapinania Boa® zapewnia możliwość szybkiego i łatwego zawiązywania oraz jest odporne na śnieg.

Obuwie posiada unikalny system stabilizacji oraz podwójne strefy absorbujące wstrząsy wykonane z Poron® XRD™.

Najwyższy poziom ochrony z wyjątkową przyczepnością oraz dopasowaniem zapewnia, że obuwie jest wygodne i doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach pracy.

Obuwie spełnia wymagania normy EN ISO 20345:2011, S3 SRC oraz IEC 61340-5-1 (ESD).
Dostępny zakres rozmiarów: 36 – 47.

pdf  Karta produktu

czytaj 2332 times Ostatnio zmieniane środa, 24 luty 2016 12:22