środki ochrony kończyn dolnych

 
 
 

JALAS® 9605

sobota, 25 marzec 2017 22:24 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Poślizgnięcia, upadki, Schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, Uderzenie, Uruchomienie maszyny, Warunki atmosferyczne
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Mechanika, Motoryzacja, Obróbka metali, Transport / Logistyka, Montaż, Mobilne miejsca pracy, Prace ogólne

Sandały bezpieczne damskie JALAS® 9605 FLOW S1P SRC HRO. Obuwie z kolekcji FLOW stworzone z myślą o kobietach i zapewnieniu wysokiego poziomu ochrony przy jednoczesnym zapewnieniu wyjątkowego komfortu i dopasowania do stóp oraz odychalności.

Obuwie posiada bardzo dobrą przyczepność oraz absporbcję wstrząsów.
Podnosek aluminiowy zapewnia odpowiedni wyważenie obuwia oraz komfort i przestrzeń w części przedniej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Wkładka antyprzebiciowa wykonana z tkaniny z kompozytu obrabianego plazmowo (PTC). Podeszwa środkowa wykonana z poliuretanu, dodatkowo stabilizujący klocek w śródstopiu z tworzywa sztucznego, powierzchnia zewnętrzna gumowa opracowan we współpracy z firmą Vibram odporna na wysoką temperaturę, odporna na olej i posiadająca właściwości antystatyczne. Wkładka wewnętrzna FX3 Exalter2 wykonana z miekkiej tkaniny oraz połączenia dwóch materiałów EVA oraz pianki neoprenowej z nicią przewodząca na bazie poliestru.

Wentylowane wkładki posiadają podwójne strefy absorbujące wstrząsy z Poron®XRD® o bardzo wysokim poziomie redukcji wstrzasów. Cholewka wykonana z Mikrofibry w połaczeniu z Cordura®.
Wyściółka wykonana z poliamidu higienicznego.
Obuwie spełnia wymagania ESD oraz zostało zaprojektowane anatomicznie o ergonomicznym kształtcie. z IEC 61340-5-1 (ESD), włókno antybakteryjne - zapobiega nieprzyjemnym zapachom.
Zgodność z IEC 61340-5-1 (ESD), dobry wybór pod kątem ochrony środowiska.
Posiadają wkładkę antyprzebiciową.
Spełniają wymagania normy EN ISO 20345:2011.
Dostępne w rozmiarach 34-43.

Obuwie o profilu dopasowania wąskie/normalne
Dostępne w kolorze czarnym z turkusowymi dodatkami

Kolor: Czarny

pdf  Karta produktu

czytaj 1583 times Ostatnio zmieniane poniedziałek, 27 marzec 2017 11:40
Więcej w tej kategorii: « JALAS® 9518 JALAS® 9615 »