środki ochrony kończyn górnych

 
 
 

TEGERA® 9190

wtorek, 23 luty 2016 14:49 Dodane przez 
  • Zagrożenia: Otarcia, Przecięcia, Ścieranie, Rozdzieranie
  • Środowisko pracy: Budownictwo, Mechanika, Motoryzacja, Prace remontowe i konserwacyjne , Przemysł celulozowy, Przemysł metalurgiczny, Przemysł szklany, Montaż, Prace ogólne, Prace w niskich temperaturach

Rękawice ochronne ocieplane ze wsparciem nadgarstka TEGERA® 9190 wykonane ze skóry syntetycznej z ociepleniem zimowym z polaru. W części chwytnej dłoni zastosowano Microthan+® elastyczny materiał o doskonałej przyczepności i wysokiej wytrzymałości o wzorze powłoki w kształcie diamentu - poprawiającej przez to znacznie chwyt.

Na grzbiecie rękawica wykonana jest z poliestru. Wsparcie nadgarstka, ekstra długie, wolne od chromu, wzmocnienie palca wskazującego, wzmocnione szwy, wzmocnione czubki palców, wyprofilowane palce, specjalnie zaprojektowany kciuk, hydrofobowe, odporne na wilgoć, w ergonomicznym kształcie, z odblaskiem i specjalnie zaprojektowanymi szczegółami.
Dzięki połączeniu unikalnych technologii i konstrukcji rękawice wykazują elastyczność, wyjątkowe właściwości chwytne, wyjątkowe dopasowanie oraz są bardzo wygodne.

Rękawice występują w rozmiarach: 8, 9, 10, 11.
Spełniają wymagania norm EN 388 na poziomie 2322, EN 511 w zakresie 21X.
Kategoria II CE

pdf  Karta produktu

czytaj 2224 times Ostatnio zmieniane środa, 24 luty 2016 12:53
Więcej w tej kategorii: « TEGERA® 9140 TEGERA® 12 »